BMW X4 XDRIVE20I
Dit kenteken behoort tot een BMW X4 XDRIVE20I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.173. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 212 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X4 XDRIVE20I (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 22help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.173 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 3.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JV-150-J. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 5 juli 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 5 juli 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 5 juli 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Motorcode | N20B20A |
| Tankinhoud | 67 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9 L/100km (1:11.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 168 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1815 kg |
| Massa ledig voertuig | 1715 kg |
| Toegestane max. massa | 2325 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2810 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4671 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1881 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1624 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 500 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1400 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 8 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 11 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 september 2017 | Huidige eigenaar, 3169 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 21 augustus 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240272 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 640.202 (waarvan 15.702 in Nederland) |
