MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.150. de personenauto beschikt over een 170 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 229 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 220 BLUETEC (2014 - 2016)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 11help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.150 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 48 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JS-880-R. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 10 november 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 29 oktober 2016 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 10 november 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 29 oktober 2016 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €6.347Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type C 220 BLUETEC is €5.444 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 24 maart 2025
| Datum | 24 maart 2025 |
| Kilometerstand | 326.000 km |
| Vraagprijs (22 april 2025) | Onbekend |
| Vraagprijs (24 maart 2025) | €13.500 |
| Plaats | 's-Gravenhage |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Topsnelheid | 229 km/h |
| Motorcode | 651921 |
| Tankinhoud | 41 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.1 L/100km (1:24.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 24.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 121 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 T |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig voertuig | 1515 kg |
| Toegestane max. massa | 2190 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2840 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4707 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1810 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1441 mm) tot 1.5 meter (1467 mm) |
| Draaicirkel | 11.22 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 490 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1510 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 9 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 18 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
Keuring van 30 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 5 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 10 november 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 30 augustus 2025 | Huidige eigenaar, 264 dagen in bezit |
| 8 oktober 2020 | 1787 dagen in bezit |
| 28 september 2020 | 10 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 mei 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180249 |
| Omschrijving | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 351.584 (waarvan 13.881 in Nederland) |
