VOLKSWAGEN PASSAT
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN PASSAT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.207. de personenauto beschikt over een 280 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 7help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GEEL |
| Nieuwprijs | €72.207 |
| Vermogen | 206 KW / 280 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 17 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JR-927-R. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 3 juni 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 3 juni 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 3 juni 2016 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | VOLKSWAGEN AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 206 KW / 281 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | CJX |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 164 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1674 kg |
| Massa ledig voertuig | 1574 kg |
| Toegestane max. massa | 2250 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2786 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4767 mm) tot 4.9 meter (4887 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1832 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2083 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1462 mm) tot 1.5 meter (1516 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 650 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1780 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 3 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 14 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 11 november 2025 | Huidige eigenaar, 186 dagen in bezit |
| 13 juli 2019 | 2313 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 30 maart 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP160117 |
| Omschrijving | In de functie comfortopenen en ?sluiten van het panoramaschuifkanteldak kunnen de grenswaarden voor de inklembeveiliging worden overschreden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Als de comfort open-sluitfunctie wordt gebruikt, bestaat de mogelijkheid dat lichaamsdelen die zich in het werkbereik van het schuifkanteldak bevinden bekneld kunnen raken met letsel tot gevolg. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 40.891 (waarvan 4.711 in Nederland) |
