BMW 528I
Dit kenteken behoort tot een BMW 528I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.170. de personenauto beschikt over een 245 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 528I (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 32help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.170 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JR-043-K. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 mei 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 mei 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 31 mei 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 24 oktober 2023
| Datum | 24 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 151.319 km |
| Vraagprijs | €23.945 |
| Plaats | Schoonhoven |
Advertentie van 26 september 2023
| Datum | 26 september 2023 |
| Kilometerstand | 150.000 km |
| Vraagprijs | €23.950 |
| Plaats | Utrecht |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N20B20A |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.6 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 152 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1700 kg |
| Massa ledig voertuig | 1600 kg |
| Toegestane max. massa | 2235 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4907 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1860 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1464 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 520 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Keuring van 9 november 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 9 november 2023 | Huidige eigenaar, 924 dagen in bezit |
| 19 oktober 2023 | 21 dagen in bezit |
| 10 september 2021 | 769 dagen in bezit |
| 10 augustus 2021 | 31 dagen in bezit |
| 31 mei 2016 | 1897 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 21 augustus 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240272 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 640.202 (waarvan 15.702 in Nederland) |
