BMW X5 XDRIVE35I
Dit kenteken behoort tot een BMW X5 XDRIVE35I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.085. de personenauto beschikt over een 306 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 235 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X5 XDRIVE35I (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €118.085 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 5 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JP-550-K. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 24 mei 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 24 mei 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 24 mei 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 10 november 2023
| Datum | 10 november 2023 |
| Kilometerstand | 104.589 km |
| Vraagprijs | €47.750 |
| Plaats | Bussum |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Motorcode | N55B30A |
| Tankinhoud | 85 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.3 L |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.3 L/100km (1:8.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 L/100km (1:11.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 199 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2105 kg |
| Massa ledig voertuig | 2005 kg |
| Toegestane max. massa | 2925 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2933 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (890 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1063 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4886 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1938 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2184 mm) |
| Hoogte | 1.8 meter (1762 mm) |
| Draaicirkel | 12.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 650 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1870 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 21 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Mistlicht voor optisch signaal ontbreekt of defect |
Keuring van 22 november 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 2x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 17 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 4 januari 2024 | Huidige eigenaar, 827 dagen in bezit |
| 10 november 2023 | 55 dagen in bezit |
| 19 oktober 2023 | 22 dagen in bezit |
| 25 april 2019 | 1638 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 21 augustus 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240272 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 640.202 (waarvan 15.702 in Nederland) |
