MERCEDES-BENZ C 250 D
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ C 250 D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.167. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 241 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 250 D (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.167 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Koppel | 500 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 3 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JN-778-N. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 juni 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 9 mei 2016 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 juni 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 9 mei 2016 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €6.843Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type C 250 D is €3.965 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Topsnelheid | 241 km/h |
| Motorcode | 651921 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.2 L/100km (1:23.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 23.8 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 L/100km (1:20.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 122 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1660 kg |
| Massa ledig voertuig | 1560 kg |
| Toegestane max. massa | 2235 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2840 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4707 mm) tot 4.8 meter (4771 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1810 mm) tot 1.8 meter (1839 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1435 mm) tot 1.5 meter (1467 mm) |
| Draaicirkel | 11.22 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 490 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1510 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 8 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 8 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 15 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 2 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 29 mei 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 5 augustus 2016 | Huidige eigenaar, 3564 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 mei 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180249 |
| Omschrijving | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 351.584 (waarvan 13.881 in Nederland) |
