VOLVO XC90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.150. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 205 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 61help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.150 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 1518 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2021 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JH-260-P. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 25 maart 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 25 maart 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 25 maart 2016 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Motorcode | D4204T14 |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.9 L/100km (1:20.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 L/100km (1:19.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 136 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1942 kg |
| Massa ledig voertuig | 1842 kg |
| Toegestane max. massa | 2690 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2984 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4950 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1931 mm) tot 2.0 meter (1958 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1730 mm) tot 1.8 meter (1766 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 25 maart 2022 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 oktober 2021 | Huidige eigenaar, 1686 dagen in bezit |
| 29 september 2021 | 9 dagen in bezit |
| 25 maart 2016 | 2014 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 9 december 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190527 |
| Omschrijving | De software van het motormanagement werkt niet optimaal bij alle omstandigheden. Hierbij kan vervuiling in het inlaatsysteem ontstaan en kan het kunststof inlaatkanaal vervormen en smelten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Niet goed lopen/inhouden van de motor, ontstaan van brand bij de motor. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 159.736 (waarvan 7.683 in Nederland) |
Terugroepactie van 11 juli 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190294 |
| Omschrijving | De software van het motormanagement werkt niet optimaal bij alle voorkomende omstandigheden. Hierbij kan vervuiling in de luchtinlaatleiding optreden en kan het kunststof inlaatspruitstuk vervormen en smelten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Wegvallen van het vermogen van de motor en in de motorruimte kan brand ontstaan. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 507.353 (waarvan 36.793 in Nederland) |
Terugroepactie van 24 januari 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180626 |
| Omschrijving | In de brandstofleiding kan scheurvorming aanwezig zijn. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Brandstoflekkage |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 219.413 (waarvan 17.022 in Nederland) |
Terugroepactie van 23 september 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP160383 |
| Omschrijving | De airco condensafvoerleidingen zijn niet juist gemonteerd/vastgezet. Hierdoor kan condenswater in contact komen met elektrische systemen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Diverse electronische storingen aan o.a het airbag- en het motormanagementsystee. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 126.542 (waarvan 4.717 in Nederland) |
