KNAUS R07
Dit kenteken behoort tot een KNAUS R07 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.179. de personenauto beschikt over een 130 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 140 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | KNAUS |
| Model | R07 (2016 - 2018)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.179 |
| Vermogen | 96 KW / 130 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JG-667-K. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 maart 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 maart 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 11 maart 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €575 |
| FRIESLAND | €570 |
| DRENTHE | €570 |
| OVERIJSSEL | €557 |
| FLEVOLAND | €560 |
| GELDERLAND | €578 |
| UTRECHT | €562 |
| NOORD HOLLAND | €556 |
| ZUID HOLLAND | €586 |
| ZEELAND | €560 |
| NOORD BRABANT | €563 |
| LIMBURG | €565 |
Motor
| Fabrikant | KNAUS TABBERT GMBH |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 96 KW / 131 PK |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Motorcode | F1AE3481D |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.5 L/100km (1:11.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 189 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 M |
Gewichten
| Massa rijklaar | 3010 kg |
| Massa ledig voertuig | 2910 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.0 meter (4035 mm) |
| Lengte | 6.4 meter (6363 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (2050 mm) |
| Hoogte | 2.8 meter (2820 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 oktober 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band beschadigd |
Keuring van 2 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 2 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 28 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 februari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 11 november 2021 | Huidige eigenaar, 1647 dagen in bezit |
| 26 oktober 2021 | 16 dagen in bezit |
| 9 november 2016 | 1812 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 19 januari 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP160024 |
| Omschrijving | De contacten in het start-/contactslot zijn te zwak uitgevoerd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Uitval van diverse elektronische systemen, zoals ABS, airbags en verlichting. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 102.627 (waarvan 3.004 in Nederland) |
