BMW 340I XDRIVE
Dit kenteken behoort tot een BMW 340I XDRIVE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.152. de personenauto beschikt over een 326 PK sterke 2998 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 340I XDRIVE (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.152 |
| Vermogen | 240 KW / 326 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 7 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JF-557-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 5 maart 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 5 maart 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 5 maart 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2998 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 240 KW / 327 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | B58B30A |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 90 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.2 L/100km (1:10.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 162 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1690 kg |
| Massa ledig voertuig | 1590 kg |
| Toegestane max. massa | 2165 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2810 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4633 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1811 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1434 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 480 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 mei 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 20 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 15 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
Keuring van 19 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 30 april 2019 | Huidige eigenaar, 2569 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
