KNAUS R16
Dit kenteken behoort tot een KNAUS R16 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.186. de personenauto beschikt over een 130 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 140 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | KNAUS |
| Model | R16 (2015 - 2018)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 27help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.186 |
| Vermogen | 96 KW / 130 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JF-189-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 maart 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 maart 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 4 maart 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €530 |
| FRIESLAND | €525 |
| DRENTHE | €525 |
| OVERIJSSEL | €513 |
| FLEVOLAND | €516 |
| GELDERLAND | €533 |
| UTRECHT | €518 |
| NOORD HOLLAND | €513 |
| ZUID HOLLAND | €540 |
| ZEELAND | €516 |
| NOORD BRABANT | €519 |
| LIMBURG | €521 |
Motor
| Fabrikant | KNAUS TABBERT GMBH |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 96 KW / 131 PK |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Motorcode | F1AE3481D |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 5 M |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2840 kg |
| Massa ledig voertuig | 2740 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.8 meter (3800 mm) |
| Lengte | 7.0 meter (6990 mm) |
| Breedte | 2.3 meter (2320 mm) |
| Hoogte | 2.8 meter (2750 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 19 mei 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
Keuring van 22 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 11 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 4 maart 2016 | Huidige eigenaar, 3730 dagen in bezit |
