MERCEDES-BENZ SPRINTER
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ SPRINTER personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.178. de personenauto beschikt over een 129 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 149 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 95help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | voor rolstoelen toegankelijk voertuig |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.178 |
| Vermogen | 95 KW / 129 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JD-908-D. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 februari 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 februari 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 12 februari 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €1.150 |
| FRIESLAND | €1.140 |
| DRENTHE | €1.140 |
| OVERIJSSEL | €1.114 |
| FLEVOLAND | €1.120 |
| GELDERLAND | €1.157 |
| UTRECHT | €1.125 |
| NOORD HOLLAND | €1.113 |
| ZUID HOLLAND | €1.173 |
| ZEELAND | €1.120 |
| NOORD BRABANT | €1.126 |
| LIMBURG | €1.130 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 95 KW / 129 PK |
| Topsnelheid | 149 km/h |
| Motorcode | 651.955 |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.1 L/100km (1:12.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 187 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2990 kg |
| Massa ledig voertuig | 2890 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.3 meter (4325 mm) |
| Lengte | 7.0 meter (6961 mm) tot 7.3 meter (7281 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1993 mm) |
| Hoogte | 2.6 meter (2612 mm) tot 3.0 meter (3000 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 12 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 29 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 3 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 25 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 4 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 6 februari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 12 februari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Contourmarkering niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 25 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Recente tenaamstellingen
| 12 februari 2016 | Huidige eigenaar, 3739 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 oktober 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220252 |
| Omschrijving | Bij bepaalde klimaatomstandigheden kan na verloop van tijd een chemische verandering ontstaan in het drijfgas van de gasgenerator van bepaalde Takata-airbags. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een ongeval waarbij de airbag wordt geactiveerd, kan deze verandering ertoe kunnen leiden dat de gasgenerator scheurt als gevolg van een verhoogde interne druk. In dat geval zou de airbag geen beschermende werking hebben en zouden de inzittenden verwondingen kunnen oplopen doordat de delen van de gasgenerator loskomen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 43.895 (waarvan 43.895 in Nederland) |
