MERCEDES-BENZ SPRINTER
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ SPRINTER personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.178. de personenauto beschikt over een 129 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 149 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 95help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | voor rolstoelen toegankelijk voertuig |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.178 |
| Vermogen | 95 KW / 129 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 5 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JB-453-V. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 februari 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 februari 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 9 februari 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €1.150 |
| FRIESLAND | €1.140 |
| DRENTHE | €1.140 |
| OVERIJSSEL | €1.114 |
| FLEVOLAND | €1.120 |
| GELDERLAND | €1.157 |
| UTRECHT | €1.125 |
| NOORD HOLLAND | €1.113 |
| ZUID HOLLAND | €1.173 |
| ZEELAND | €1.120 |
| NOORD BRABANT | €1.126 |
| LIMBURG | €1.130 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 95 KW / 129 PK |
| Topsnelheid | 149 km/h |
| Motorcode | 651.955 |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.1 L/100km (1:12.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 187 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2990 kg |
| Massa ledig voertuig | 2890 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.3 meter (4325 mm) |
| Lengte | 7.0 meter (6961 mm) tot 7.3 meter (7281 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1993 mm) |
| Hoogte | 2.6 meter (2612 mm) tot 3.0 meter (3000 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Stuurkogel te veel speling |
Keuring van 18 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 19 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Stuurkogel te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Keuring van 19 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Gordel beschadigd |
Keuring van 13 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Stuurkogel te veel speling |
Keuring van 9 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 3x Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 1 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 30 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 januari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 17 juni 2022 | Huidige eigenaar, 1425 dagen in bezit |
| 26 september 2020 | 629 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 oktober 2022
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP220252 |
| Omschrijving | Bij bepaalde klimaatomstandigheden kan na verloop van tijd een chemische verandering ontstaan in het drijfgas van de gasgenerator van bepaalde Takata-airbags. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een ongeval waarbij de airbag wordt geactiveerd, kan deze verandering ertoe kunnen leiden dat de gasgenerator scheurt als gevolg van een verhoogde interne druk. In dat geval zou de airbag geen beschermende werking hebben en zouden de inzittenden verwondingen kunnen oplopen doordat de delen van de gasgenerator loskomen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 43.895 (waarvan 43.895 in Nederland) |
