BMW 330E
Dit kenteken behoort tot een BMW 330E personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.166. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 330E (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 219help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.166 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 183 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 83 KW / 113 PK |
| Systeemvermogen | 214 KW / 291 PK |
| Koppel | 420 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.9 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 18.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken J-989-LN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 september 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 september 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 11 september 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 184 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 83 KW / 113 PK |
| Systeemvermogen | 214 KW / 291 PK |
| Motorcode | B48B20A |
| Tankinhoud | 40 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 12 kWh |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de achterbank |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 113 PK |
| Koppel | 265 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 37 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2300 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2851 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4709 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1827 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2068 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1444 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 375 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 november 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 11 oktober 2025 | Huidige eigenaar, 217 dagen in bezit |
| 27 mei 2025 | 137 dagen in bezit |
| 11 september 2020 | 1719 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van (Nog) niet bekend
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200468 |
| Omschrijving | De HV accucellen hebben mogelijk een productiefout. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Er is kans op interne korsluiting tijdens de eerste oplading van de HV accucellen. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 4.634 (waarvan 128 in Nederland) |
