LEXUS NX300H
Dit kenteken behoort tot een LEXUS NX300H personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.155. de personenauto beschikt over een 155 PK sterke 2494 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 180 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LEXUS |
| Model | NX300H (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 73help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.155 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 114 KW / 155 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 24 KW / 32 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Continu variabele transmissie |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 32 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken J-871-FP. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 23 januari 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 17 juli 2020 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 23 januari 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 17 juli 2020 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €4.803Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type LEXUS NX300H is €4.085 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 4 juni 2025
| Datum | 4 juni 2025 |
| Kilometerstand | 114.496 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Breda |
Advertentie van 4 mei 2025
| Datum | 4 mei 2025 |
| Kilometerstand | 114.496 km |
| Vraagprijs (27 mei 2025) | Onbekend |
| Vraagprijs (4 mei 2025) | €31.945 |
| Plaats | Breda |
Advertentie van 3 april 2025
| Datum | 3 april 2025 |
| Kilometerstand | 114.496 km |
| Vraagprijs (11 april 2025) | €31.945 |
| Vraagprijs (3 april 2025) | €32.500 |
| Plaats | Breda |
Advertentie van 3 maart 2025
| Datum | 3 maart 2025 |
| Kilometerstand | 114.496 km |
| Vraagprijs | €32.500 |
| Plaats | Breda |
Motor
| Fabrikant | TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA |
| Motorinhoud | 2494 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 114 KW / 155 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 24 KW / 33 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Motorcode | 2AR |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 L/100km (1:19.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 121 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1860 kg |
| Massa ledig voertuig | 1760 kg |
| Toegestane max. massa | 2395 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2660 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4630 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1845 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1645 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 19 juni 2025 | Huidige eigenaar, 331 dagen in bezit |
| 15 februari 2025 | 124 dagen in bezit |
| 1 juni 2021 | 1355 dagen in bezit |
| 5 maart 2021 | 88 dagen in bezit |
| 2 maart 2021 | 3 dagen in bezit |
| 3 september 2020 | 180 dagen in bezit |
