BMW M135I XDRIVE
Dit kenteken behoort tot een BMW M135I XDRIVE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de personenauto beschikt over een 306 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | M135I XDRIVE (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 20help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.8 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken J-786-SH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 februari 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 10 oktober 2020 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 februari 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 10 oktober 2020 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €8.298Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type M135I XDRIVE is €6.909 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | B48A20E |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 157 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1600 kg |
| Massa ledig voertuig | 1500 kg |
| Toegestane max. massa | 2085 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2670 mm) |
| Lengte | 4.3 meter (4319 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1799 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1434 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 380 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1200 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 juni 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 10 juni 2025 | Huidige eigenaar, 345 dagen in bezit |
| 25 april 2025 | 46 dagen in bezit |
| 10 oktober 2020 | 1658 dagen in bezit |
