BMW X4 XDRIVE20D
Dit kenteken behoort tot een BMW X4 XDRIVE20D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €92.458. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 213 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X4 XDRIVE20D (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €92.458 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.2 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken J-762-SX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 16 oktober 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 16 oktober 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 16 oktober 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 22 januari 2025
| Datum | 22 januari 2025 |
| Kilometerstand | 91.046 km |
| Vraagprijs | €46.950 |
| Plaats | Veenendaal |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Motorcode | B47D20B |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5 L/100km (1:20.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 135 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2410 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2864 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4752 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1918 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1621 mm) |
| Draaicirkel | 12.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 530 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 4 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 2 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 4 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Recente tenaamstellingen
| 7 maart 2025 | Huidige eigenaar, 405 dagen in bezit |
| 10 januari 2025 | 56 dagen in bezit |
| 1 november 2023 | 436 dagen in bezit |
| 16 oktober 2020 | 1111 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 30 september 2025
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP250362 |
| Omschrijving | In de startmotor kan water binnendringen en corrosie veroorzaken, wat kan leiden tot kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Hierdoor kan de startmotor oververhit raken. Dit kan leiden tot brand in het voertuig, zowel tijdens het rijden als wanneer het voertuig geparkeerd staat met het contact uit.BMW AG verzoekt om het voertuig buiten en niet direct naast een gebouw te parkeren totdat de reparatie is uitgevoerd. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.145,385 (waarvan 13.734 in Nederland) |
Terugroepactie van 23 maart 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200135 |
| Omschrijving | Door onvoldoende kabellengte in de onderste veiligheidsgordel bestaat het risico dat een sensor uit de gesp van de veiligheidsgordelsluiting wordt getrokken wanneer deze zijwaarts wordt gebogen of verplaatst. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Hierdoor kan de airbagactivering mogelijk niet op het juiste moment plaatsvinden bij een eventuele aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 10.373 (waarvan 47 in Nederland) |
