AUDI E-TRON SPORTBACK 50
Dit kenteken behoort tot een AUDI E-TRON SPORTBACK 50 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €79.225. de personenauto heeft een topsnelheid van 190 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | E-TRON SPORTBACK 50 (2019 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 154help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €79.225 |
| Vermogen | 230 KW / 313 PK |
| Koppel | 540 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.8 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 25 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken J-678-FX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 juli 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 juli 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 22 juli 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €346 |
| FRIESLAND | €341 |
| DRENTHE | €340 |
| OVERIJSSEL | €327 |
| FLEVOLAND | €331 |
| GELDERLAND | €350 |
| UTRECHT | €333 |
| NOORD HOLLAND | €327 |
| ZUID HOLLAND | €358 |
| ZEELAND | €330 |
| NOORD BRABANT | €333 |
| LIMBURG | €336 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen | 230 KW / 313 PK |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Motorcode | EAS |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 71 kWh |
| Actieradius | 351 KM |
| Gewicht | 580 kg |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2445 kg |
| Massa ledig voertuig | 2345 kg |
| Toegestane max. massa | 3040 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2928 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (928 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1045 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4901 mm) tot 5.0 meter (5014 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1935 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2189 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1583 mm) tot 1.7 meter (1673 mm) |
| Draaicirkel | 12.2 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 615 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1665 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 mei 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 22 juli 2020 | Huidige eigenaar, 2090 dagen in bezit |
