VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.192. de personenauto beschikt over een 253 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 266help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.192 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 186 KW / 253 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 88 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken J-454-PL. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 september 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 september 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 26 september 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €438 |
| FRIESLAND | €432 |
| DRENTHE | €431 |
| OVERIJSSEL | €414 |
| FLEVOLAND | €419 |
| GELDERLAND | €442 |
| UTRECHT | €422 |
| NOORD HOLLAND | €414 |
| ZUID HOLLAND | €453 |
| ZEELAND | €418 |
| NOORD BRABANT | €423 |
| LIMBURG | €425 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 186 KW / 253 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 89 PK |
| Motorcode | B4204T46 |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 42 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2169 kg |
| Massa ledig voertuig | 2069 kg |
| Toegestane max. massa | 2660 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2865 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4688 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1902 mm) tot 1.9 meter (1939 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1641 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 30 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 27 december 2022 | Huidige eigenaar, 1241 dagen in bezit |
| 11 oktober 2022 | 77 dagen in bezit |
| 26 september 2020 | 745 dagen in bezit |
