MERCEDES-BENZ GLC 250 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ GLC 250 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.182. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 222 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLC 250 4MATIC (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 119help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.182 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken J-408-NK. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 december 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 26 januari 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 december 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 26 januari 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €8.631Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type GLC 250 4MATIC is €7.214 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 5 mei 2026
| Datum | 5 mei 2026 |
| Kilometerstand | 175.000 km |
| Vraagprijs | €20.800 |
| Plaats | Venlo |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Motorcode | 274920 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.5 L/100km (1:11.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 162 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig voertuig | 1635 kg |
| Toegestane max. massa | 2400 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2873 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4658 mm) tot 4.7 meter (4671 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) tot 1.9 meter (1898 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1630 mm) tot 1.7 meter (1666 mm) |
| Draaicirkel | 11.8 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 27 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 27 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 december 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
Keuring van 28 januari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 26 januari 2021 | Huidige eigenaar, 1932 dagen in bezit |
