LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER SPORT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.769. de personenauto beschikt over een 258 PK sterke 2993 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER SPORT (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 5help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €117.769 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Koppel | 600 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2022 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken HV-752-R. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 23 januari 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 23 januari 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 23 januari 2016 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €835 |
| FRIESLAND | €828 |
| DRENTHE | €828 |
| OVERIJSSEL | €810 |
| FLEVOLAND | €814 |
| GELDERLAND | €839 |
| UTRECHT | €817 |
| NOORD HOLLAND | €809 |
| ZUID HOLLAND | €851 |
| ZEELAND | €814 |
| NOORD BRABANT | €818 |
| LIMBURG | €821 |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 2993 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | 306DT |
| Tankinhoud | 77 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.93 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 182 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2268 kg |
| Massa ledig voertuig | 2168 kg |
| Toegestane max. massa | 3150 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2923 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4850 mm) tot 4.9 meter (4946 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1983 mm) |
| Hoogte | 1.8 meter (1780 mm) tot 1.8 meter (1819 mm) |
| Draaicirkel | 12.6 M |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Eerdere keuringen
Keuring van 28 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
Keuring van 20 november 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 september 2018 | Huidige eigenaar, 2777 dagen in bezit |
