MERCEDES-BENZ GLC 220 D 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ GLC 220 D 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.170. de personenauto beschikt over een 170 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLC 220 D 4MATIC (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 91help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.170 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken HR-935-Z. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 januari 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 januari 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 2 januari 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 8 juli 2023
| Datum | 8 juli 2023 |
| Kilometerstand | 169.748 km |
| Vraagprijs | €28.950 |
| Plaats | 't Zand |
Advertentie van 5 juni 2023
| Datum | 5 juni 2023 |
| Kilometerstand | 169.748 km |
| Vraagprijs (4 juli 2023) | €28.950 |
| Vraagprijs (5 juni 2023) | €29.450 |
| Plaats | 't Zand |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | 651921 |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 L/100km (1:20.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 129 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2873 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4658 mm) tot 4.7 meter (4671 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) tot 1.9 meter (1898 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1630 mm) tot 1.7 meter (1666 mm) |
| Draaicirkel | 11.8 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 1 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 19 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 9 december 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 januari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Gordel beschadigd |
Recente tenaamstellingen
| 21 juli 2023 | Huidige eigenaar, 1023 dagen in bezit |
| 27 mei 2023 | 55 dagen in bezit |
| 22 mei 2023 | 5 dagen in bezit |
| 2 januari 2016 | 2697 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 17 mei 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP170608 |
| Omschrijving | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 91.313 (waarvan 13.226 in Nederland) |
