LAND ROVER DISCOVERY SPORT
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER DISCOVERY SPORT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €74.809. de personenauto beschikt over een 179 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 188 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | DISCOVERY SPORT (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 32help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BRUIN |
| Nieuwprijs | €74.809 |
| Vermogen | 132 KW / 179 PK |
| Koppel | 430 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.5 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken HK-282-D. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 14 november 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 14 november 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 14 november 2015 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 9 december 2023
| Datum | 9 december 2023 |
| Kilometerstand | 140.526 km |
| Vraagprijs | €20.949 |
| Plaats | Apeldoorn |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 132 KW / 180 PK |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Motorcode | 204DTD |
| Tankinhoud | 54 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1855 kg |
| Massa ledig voertuig | 1755 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2741 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4589 mm) tot 4.8 meter (4849 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1894 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2173 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1690 mm) tot 1.7 meter (1724 mm) |
| Draaicirkel | 11.86 M |
Remmen
| Remmen voor | Schijven, 325 mm |
| Remmen achter | Schijven, 300 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 16 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
Keuring van 6 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 26 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mistachterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
Keuring van 13 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 13 november 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 24 januari 2024 | Huidige eigenaar, 848 dagen in bezit |
| 5 april 2023 | 294 dagen in bezit |
| 3 april 2023 | 2 dagen in bezit |
| 14 november 2015 | 2697 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 18 april 2017
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP170235 |
| Omschrijving | De reparatie van een eerdere terugroepactie (P075, MGP150413) blijkt niet afdoende te zijn. De motorkabelboom schuurt tegen een gemonteerde steun. Deze kan doorschuren en als gevolg daarvan kan er kortsluiting in verschillende circuits ontstaan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Er kunnen diverse storingen in de auto optreden. In het ergste geval kan de motor samen met de rembekrachtiging onverwacht uitvallen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 18.587 (waarvan 207 in Nederland) |
Terugroepactie van 22 augustus 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP160240 |
| Omschrijving | De brandstofslangen onder de motorkap kunnen tegen bevestigingspunten van de geluidsisolatie van de motorkap schuren en als gevolg daarvan lekraken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Brandstoflekkage. Dieselbrandstof kan op het uitlaatspruitstuk lekken en brand veroorzaken. Dieselbrandstof kan ook op het wegdek terechtkomen en slipgevaar veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 93.387 (waarvan 1.281 in Nederland) |
Terugroepactie van 15 december 2015
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP150413 |
| Omschrijving | De ligging van de motorkabelboom is mogelijk onjuist. Hierdoor kan de kabelboom het EGR-huis raken, waardoor de isolatie kan doorschuren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Indien de isolatie is doorgeschuurd kan kortsluiting ontstaan. Hierdoor kan de motor uitvallen met als gevolg dat de stuur- en rembekrachtiging niet meer functioneert. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 14.759 (waarvan 192 in Nederland) |
