JAGUAR LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een JAGUAR LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.180. de personenauto beschikt over een 241 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 217 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | JAGUAR LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2012 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 212help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.180 |
| Vermogen | 177 KW / 241 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken HB-076-K. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 24 april 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 9 november 2015 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 24 april 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 9 november 2015 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €13.070Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type RANGE ROVER EVOQUE is €7.965 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 19 maart 2024
| Datum | 19 maart 2024 |
| Kilometerstand | 122.794 km |
| Vraagprijs | €23.995 |
| Plaats | Zutphen |
Advertentie van 9 maart 2024
| Datum | 9 maart 2024 |
| Kilometerstand | 122.794 km |
| Vraagprijs | €23.995 |
| Plaats | Zutphen |
Advertentie van 7 februari 2024
| Datum | 7 februari 2024 |
| Kilometerstand | 122.794 km |
| Vraagprijs | €24.995 |
| Plaats | Zutphen |
Advertentie van 8 januari 2024
| Datum | 8 januari 2024 |
| Kilometerstand | 122.794 km |
| Vraagprijs (12 januari 2024) | €25.995 |
| Vraagprijs (8 januari 2024) | €26.900 |
| Plaats | Zutphen |
Advertentie van 6 december 2023
| Datum | 6 december 2023 |
| Kilometerstand | 122.794 km |
| Vraagprijs | €26.900 |
| Plaats | Zutphen |
Advertentie van 4 november 2023
| Datum | 4 november 2023 |
| Kilometerstand | 122.794 km |
| Vraagprijs | €26.900 |
| Plaats | Zutphen |
Advertentie van 4 oktober 2023
| Datum | 4 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 122.794 km |
| Vraagprijs | €26.900 |
| Plaats | Zutphen |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 177 KW / 241 PK |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Motorcode | 204PT |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.9 L/100km (1:8.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.7 L/100km (1:11.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 199 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1720 kg |
| Massa ledig voertuig | 1620 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2660 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4355 mm) tot 4.5 meter (4455 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1900 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1605 mm) tot 1.7 meter (1720 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 12 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 mei 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Keuring van 5 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 13 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Tellerstand wijkt (>500km) af t.o.v. voertuig |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 21 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Keuring van 22 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 26 oktober 2024 | Huidige eigenaar, 572 dagen in bezit |
| 2 september 2024 | 54 dagen in bezit |
| 6 april 2024 | 149 dagen in bezit |
| 10 november 2023 | 148 dagen in bezit |
| 14 oktober 2023 | 27 dagen in bezit |
| 30 september 2023 | 14 dagen in bezit |
| 10 mei 2023 | 143 dagen in bezit |
| 9 november 2015 | 2739 dagen in bezit |
