VOLVO V90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.187. de personenauto beschikt over een 149 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 205 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 (2018 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 11help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.187 |
| Vermogen | 110 KW / 149 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken H-971-GT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 14 januari 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 31 januari 2020 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 14 januari 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 31 januari 2020 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €8.901Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type V90 is €6.227 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 29 november 2023
| Datum | 29 november 2023 |
| Kilometerstand | 153.360 km |
| Vraagprijs | €27.950 |
| Plaats | Steenbergen |
Advertentie van 6 november 2023
| Datum | 6 november 2023 |
| Kilometerstand | 153.268 km |
| Vraagprijs | €27.999 |
| Plaats | Rucphen |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 110 KW / 150 PK |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Motorcode | D4204T16 |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.6 L/100km (1:21.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 134 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 BG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1729 kg |
| Massa ledig voertuig | 1629 kg |
| Toegestane max. massa | 2270 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2941 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4936 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1879 mm) tot 1.9 meter (1890 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1442 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 14 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht lichtoppervlak > 25% afgenomen |
Keuring van 8 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 24 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 9 december 2023 | Huidige eigenaar, 882 dagen in bezit |
| 28 november 2023 | 11 dagen in bezit |
| 6 november 2023 | 22 dagen in bezit |
| 3 november 2023 | 3 dagen in bezit |
| 5 februari 2021 | 1001 dagen in bezit |
| 17 december 2020 | 50 dagen in bezit |
| 31 januari 2020 | 321 dagen in bezit |
