BMW X1 XDRIVE20D
Dit kenteken behoort tot een BMW X1 XDRIVE20D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.191. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 219 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X1 XDRIVE20D (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 4help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.191 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.8 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken H-826-TZ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 september 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 26 oktober 2020 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 september 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 26 oktober 2020 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €6.964Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type X1 XDRIVE20D is €7.442 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type X1 XDRIVE20D maar 2 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 219 km/h |
| Motorcode | B47C20B |
| Tankinhoud | 51 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 126 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1690 kg |
| Massa ledig voertuig | 1590 kg |
| Toegestane max. massa | 2205 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2670 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4439 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1821 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1598 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 505 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 5 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting eCall-boordsysteem geeft defect aan |
Keuring van 6 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remslang schuurt langs enig deel |
| Aandachtspunt | 1x Mistlicht voor niet volgens voorschriften |
Keuring van 1 augustus 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 26 oktober 2020 | Huidige eigenaar, 2021 dagen in bezit |
