VOLVO XC90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €85.068. de personenauto beschikt over een 250 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 215 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 (2020 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 18help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €85.068 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 184 KW / 250 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 13 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken H-758-RZ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 29 april 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 29 april 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 29 april 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 184 KW / 251 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 14 PK |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Motorcode | B420T2 |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 9.1 L/100km (1:11.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 165 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AM |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2119 kg |
| Massa ledig voertuig | 2019 kg |
| Toegestane max. massa | 2790 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2984 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4953 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1931 mm) tot 2.0 meter (1958 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1730 mm) tot 1.8 meter (1766 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 maart 2025 | Huidige eigenaar, 399 dagen in bezit |
| 24 januari 2025 | 42 dagen in bezit |
| 18 januari 2025 | 6 dagen in bezit |
| 13 december 2024 | 36 dagen in bezit |
| 29 april 2020 | 1689 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 13 maart 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200115 |
| Omschrijving | Het Automatic Emergency Brakesystem werkt mogelijk niet zoals het is bedoeld in bepaalde situaties en bij bepaalde temperaturen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het AEB-systeem remt de auto niet automatisch af zoals bedoelt in noodsituaties voor bepaalde objecten, voetgangers, en fietsers. Het collision Warning systeem zal in geval van voetgangers en fietsers wel het waarschuwingsgeluid en lichtindicatie aan de bestuurder geven en remondersteuning bieden. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 736.500 (waarvan 14.091 in Nederland) |
