ALFA ROMEO STELVIO
Dit kenteken behoort tot een ALFA ROMEO STELVIO personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.165. de personenauto beschikt over een 201 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 215 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | STELVIO (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 24help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.165 |
| Vermogen | 148 KW / 201 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 21 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken H-631-GN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 januari 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 januari 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 31 januari 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | ALFA ROMEO S.P.A. |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 148 KW / 202 PK |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Motorcode | 55273835 |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10 L/100km (1:10.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 176 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig voertuig | 1635 kg |
| Toegestane max. massa | 2300 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2818 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4686 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1903 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1693 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 januari 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 20 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Keuring van 22 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 20 augustus 2024 | Huidige eigenaar, 635 dagen in bezit |
| 26 april 2024 | 116 dagen in bezit |
| 8 augustus 2022 | 627 dagen in bezit |
| 5 augustus 2022 | 3 dagen in bezit |
| 31 januari 2020 | 917 dagen in bezit |
