VOLVO V60 T8 TWIN ENGINE
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 T8 TWIN ENGINE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de personenauto beschikt over een 317 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 T8 TWIN ENGINE (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 64help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 233 KW / 317 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 88 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 21.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken H-429-KL. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 februari 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 februari 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 26 februari 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 233 KW / 317 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 89 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | B4204T48 |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 48 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2079 kg |
| Massa ledig voertuig | 1979 kg |
| Toegestane max. massa | 2520 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2872 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4761 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1850 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1421 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 februari 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 16 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 juni 2024 | Huidige eigenaar, 707 dagen in bezit |
| 14 mei 2024 | 25 dagen in bezit |
| 26 februari 2020 | 1539 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 30 april 2025
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP250112 |
| Omschrijving | De batterijmodules van de hoogspanningsaccu bevat mogelijk een productiefout. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Dit kan brand veroorzaken wanneer het voertuig volledig is opgeladen en geparkeerd. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 59.246 (waarvan 4.661 in Nederland) |
Terugroepactie van 13 maart 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200115 |
| Omschrijving | Het Automatic Emergency Brakesystem werkt mogelijk niet zoals het is bedoeld in bepaalde situaties en bij bepaalde temperaturen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het AEB-systeem remt de auto niet automatisch af zoals bedoelt in noodsituaties voor bepaalde objecten, voetgangers, en fietsers. Het collision Warning systeem zal in geval van voetgangers en fietsers wel het waarschuwingsgeluid en lichtindicatie aan de bestuurder geven en remondersteuning bieden. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 736.500 (waarvan 14.091 in Nederland) |
