LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.179. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 2179 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 195 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2011 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 177help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.179 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 1146 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2022 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken H-187-NR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 juni 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 5 mei 2020 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 juni 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 5 mei 2020 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €7.871Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type RANGE ROVER EVOQUE is €11.555 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Motor
| Fabrikant | LAND ROVER |
| Motorinhoud | 2179 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Motorcode | 224DT |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.7 L/100km (1:17.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 174 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1840 kg |
| Massa ledig voertuig | 1740 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2660 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4355 mm) tot 4.5 meter (4455 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1900 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1605 mm) tot 1.7 meter (1720 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 maart 2023 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 20 december 2022 | Huidige eigenaar, 1236 dagen in bezit |
| 12 november 2020 | 768 dagen in bezit |
| 11 juli 2020 | 124 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 3 december 2013
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP130193 |
| Omschrijving | de isolatie van de accukabel kan doorslijten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Kans op brand. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.507 (waarvan 27 in Nederland) |
Terugroepactie van 30 september 2013
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP130118 |
| Omschrijving | De afdichtingsring van de aansluiting van de brandstofinjector op de terugvoerleiding kan beschadigd zijn tijdens de assemblage. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Brandstoflekkage. Indien de brandstof in contact komt met een heet voertuigdeel is er kans op brand. Brandstoflekkage op de grond kan een glad wegdek veroorzaken en is belastend voor het milieu. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 150.754 (waarvan 1.633 in Nederland) |
