MERCEDES-BENZ GLC 250 D 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ GLC 250 D 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.173. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 222 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLC 250 D 4MATIC (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 13help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.173 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Koppel | 500 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd met een laag BPM bedrag |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken H-164-GR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 augustus 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 23 januari 2020 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een laag BPM-bedrag. Dit betekent dat er mogelijk een schade was tijdens het importeren.
Het is raadzaam om extra nauwkeurig het voertuig te inspecteren. Matige herstelwerkzaamheden kunnen de structuele integriteit van het voertuig negatief beïnvloeden met alle gevolgen van dien.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 augustus 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 23 januari 2020 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €1.403Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type GLC 250 D 4MATIC is €4.949 (Zeer laag)help_outlineMogelijk(!) is dit voertuig met schade geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 30 juni 2025
| Datum | 30 juni 2025 |
| Kilometerstand | 358.000 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Tiel |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Motorcode | 651921 |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 L/100km (1:20.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 129 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2873 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4658 mm) tot 4.7 meter (4671 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) tot 1.9 meter (1898 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1630 mm) tot 1.7 meter (1666 mm) |
| Draaicirkel | 11.8 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 24 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 13 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 februari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Recente tenaamstellingen
| 10 juli 2025 | Huidige eigenaar, 310 dagen in bezit |
| 30 juni 2025 | 10 dagen in bezit |
| 5 april 2023 | 817 dagen in bezit |
| 24 juni 2022 | 285 dagen in bezit |
| 23 januari 2020 | 883 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 13 juni 2018
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP180273 |
| Omschrijving | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 511.844 (waarvan 11.084 in Nederland) |
