VOLVO V60 TWIN ENGINE
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 TWIN ENGINE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.175. de personenauto beschikt over een 220 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 TWIN ENGINE (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2435help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.175 |
| Vermogen | 162 KW / 220 PK |
| Koppel | 440 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.2 seconden |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 13 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GX-895-N. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 14 september 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 14 september 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 14 september 2015 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €700 |
| FRIESLAND | €694 |
| DRENTHE | €694 |
| OVERIJSSEL | €679 |
| FLEVOLAND | €683 |
| GELDERLAND | €704 |
| UTRECHT | €686 |
| NOORD HOLLAND | €679 |
| ZUID HOLLAND | €713 |
| ZEELAND | €683 |
| NOORD BRABANT | €686 |
| LIMBURG | €689 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 24 september 2023
| Datum | 24 september 2023 |
| Kilometerstand | 171.741 km |
| Vraagprijs | €17.945 |
| Plaats | Stolwijk |
Advertentie van 24 augustus 2023
| Datum | 24 augustus 2023 |
| Kilometerstand | 171.741 km |
| Vraagprijs | €17.945 |
| Plaats | Stolwijk |
Advertentie van 24 juli 2023
| Datum | 24 juli 2023 |
| Kilometerstand | 171.741 km |
| Vraagprijs | €17.945 |
| Plaats | Stolwijk |
Advertentie van 5 juli 2023
| Datum | 5 juli 2023 |
| Kilometerstand | 171.741 km |
| Vraagprijs | €17.445 |
| Plaats | Stolwijk |
Advertentie van 19 juni 2023
| Datum | 19 juni 2023 |
| Kilometerstand | 171.741 km |
| Vraagprijs | €17.445 |
| Plaats | Stolwijk |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 162 KW / 221 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | D5244T20 |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 48 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1980 kg |
| Massa ledig voertuig | 1880 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2776 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4635 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1865 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2120 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1479 mm) |
| Draaicirkel | 12.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 495 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1450 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 29 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting eCall-boordsysteem geeft defect aan |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
Keuring van 7 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 9 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 11 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Keuring van 7 augustus 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 14 november 2023 | Huidige eigenaar, 910 dagen in bezit |
| 16 oktober 2023 | 29 dagen in bezit |
| 23 juni 2023 | 115 dagen in bezit |
| 8 mei 2023 | 46 dagen in bezit |
| 14 september 2015 | 2793 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
