BMW 520D
Dit kenteken behoort tot een BMW 520D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.179. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 224 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 520D (2013 - 2016)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 304help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.179 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 380 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.2 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 342 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GR-813-D. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 28 mei 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 15 februari 2016 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 28 mei 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 15 februari 2016 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €6.335Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type 520D is €6.723 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 25 mei 2024
| Datum | 25 mei 2024 |
| Kilometerstand | 219.572 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Amsterdam |
Advertentie van 15 mei 2024
| Datum | 15 mei 2024 |
| Kilometerstand | 219.572 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Amsterdam |
Advertentie van 13 april 2024
| Datum | 13 april 2024 |
| Kilometerstand | 219.572 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Amsterdam |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Motorcode | N47D20C |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.2 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.6 L/100km (1:21.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 134 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 T |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1810 kg |
| Massa ledig voertuig | 1710 kg |
| Toegestane max. massa | 2385 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4907 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1860 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1462 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 560 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1670 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 13 juni 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 19 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 14 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 18 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 5 april 2024 | Huidige eigenaar, 776 dagen in bezit |
| 28 februari 2019 | 1863 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
