MERCEDES-BENZ C 350 E
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ C 350 E personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.149. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 246 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 350 E (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 887help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.149 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 600 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.9 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 1758 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GP-815-V. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 23 juli 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 23 juli 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 23 juli 2015 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Motorcode | 274920 |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 6.38 kWh |
| Gewicht | 100 kg |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | In de kofferbak |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 82 PK |
| Koppel | 340 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1840 kg |
| Massa ledig voertuig | 1740 kg |
| Toegestane max. massa | 2305 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2840 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (790 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1056 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4707 mm) tot 4.8 meter (4771 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1810 mm) tot 1.8 meter (1839 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1435 mm) tot 1.5 meter (1467 mm) |
| Draaicirkel | 11.22 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 335 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 23 juli 2021 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Recente tenaamstellingen
| 15 februari 2020 | Huidige eigenaar, 2282 dagen in bezit |
