HYMER EXT 474
Dit kenteken behoort tot een HYMER EXT 474 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.206. de personenauto beschikt over een 130 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 142 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | HYMER |
| Model | EXT 474 (2014 - 2018)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 10help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.206 |
| Vermogen | 96 KW / 130 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GP-512-J. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 14 juli 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 14 juli 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 14 juli 2015 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €507 |
| FRIESLAND | €503 |
| DRENTHE | €503 |
| OVERIJSSEL | €491 |
| FLEVOLAND | €494 |
| GELDERLAND | €510 |
| UTRECHT | €496 |
| NOORD HOLLAND | €491 |
| ZUID HOLLAND | €517 |
| ZEELAND | €494 |
| NOORD BRABANT | €497 |
| LIMBURG | €499 |
Motor
| Fabrikant | HYMER AG |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 96 KW / 131 PK |
| Topsnelheid | 142 km/h |
| Motorcode | F1AE3481D |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.6 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 192 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 M |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2740 kg |
| Massa ledig voertuig | 2640 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.5 meter (3450 mm) |
| Lengte | 6.5 meter (6500 mm) |
| Breedte | 2.2 meter (2210 mm) tot 2.3 meter (2290 mm) |
| Hoogte | 2.8 meter (2750 mm) tot 3.0 meter (2950 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 7 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
Keuring van 30 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 4 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 27 oktober 2020 | Huidige eigenaar, 2032 dagen in bezit |
| 24 september 2020 | 33 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 19 januari 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP160024 |
| Omschrijving | De contacten in het start-/contactslot zijn te zwak uitgevoerd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Uitval van diverse elektronische systemen, zoals ABS, airbags en verlichting. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 102.627 (waarvan 3.004 in Nederland) |
