AUDI Q3
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q3 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q3 (2011 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 205help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GP-044-Z. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 januari 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 29 augustus 2015 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 januari 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 29 augustus 2015 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €8.157Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type AUDI Q3 is €7.162 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | CPS |
| Tankinhoud | 64 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.2 L/100km (1:9.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 179 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1640 kg |
| Massa ledig voertuig | 1540 kg |
| Toegestane max. massa | 2165 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.6 meter (2601 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4385 mm) tot 4.5 meter (4463 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1831 mm) tot 1.9 meter (1851 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1570 mm) tot 1.6 meter (1597 mm) |
| Draaicirkel | 11.8 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 460 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 22 september 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Keuring van 19 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Veer gebroken of gescheurd |
Keuring van 15 september 2023
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Veer gebroken of gescheurd |
Keuring van 20 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 3 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 19 oktober 2018 | Huidige eigenaar, 2766 dagen in bezit |
