MERCEDES-BENZ E 200
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 200 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.154. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 225 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 200 (2013 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 25help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.154 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 53 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GN-480-R. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 juli 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 3 juli 2015 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 juli 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 3 juli 2015 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €4.975Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type E 200 is €4.566 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Motorcode | 274920 |
| Tankinhoud | 59 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.3 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 145 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig voertuig | 1635 kg |
| Toegestane max. massa | 2330 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2874 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4906 mm) tot 4.9 meter (4918 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) tot 1.9 meter (1873 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1494 mm) tot 1.5 meter (1511 mm) |
| Draaicirkel | 11.28 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 695 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1950 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 10 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 juli 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Recente tenaamstellingen
| 3 juli 2015 | Huidige eigenaar, 3970 dagen in bezit |
