LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.180. de personenauto beschikt over een 241 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 217 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2014 - 2016)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 129help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.180 |
| Vermogen | 177 KW / 241 PK |
| Koppel | 340 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 29 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GK-050-P. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 17 juni 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 17 juni 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 17 juni 2015 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 177 KW / 241 PK |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Motorcode | 204PT |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.3 L/100km (1:9.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 181 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1720 kg |
| Massa ledig voertuig | 1620 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2660 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4355 mm) tot 4.5 meter (4455 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1900 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1605 mm) tot 1.7 meter (1720 mm) |
| Draaicirkel | 11.3 M |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 3 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 27 november 2020 | Huidige eigenaar, 2001 dagen in bezit |
| 30 oktober 2015 | 1855 dagen in bezit |
