BMW 640I XDRIVE
Dit kenteken behoort tot een BMW 640I XDRIVE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €146.371. de personenauto beschikt over een 320 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 640I XDRIVE (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 7help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €146.371 |
| Vermogen | 235 KW / 320 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GJ-620-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 juni 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 juni 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 4 juni 2015 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 235 KW / 320 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N55B30A |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.3 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.5 L/100km (1:8.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.2 L/100km (1:12.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 192 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1900 kg |
| Massa ledig voertuig | 1800 kg |
| Toegestane max. massa | 2430 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (5007 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1894 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1392 mm) |
| Draaicirkel | 11.95 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 460 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1265 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 17 juni 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 juni 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
Keuring van 2 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band vertoont uitstulping(en) |
Keuring van 12 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 4 juni 2015 | Huidige eigenaar, 3968 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van (Nog) niet bekend
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP230155 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 367.729 (waarvan 9.823 in Nederland) |
