PORSCHE BOXSTER GTS
Dit kenteken behoort tot een PORSCHE BOXSTER GTS personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.978. de personenauto beschikt over een 330 PK sterke 3436 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 279 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | PORSCHE |
| Model | BOXSTER GTS (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 15help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ROOD |
| Nieuwprijs | €117.978 |
| Vermogen | 243 KW / 330 PK |
| Koppel | 370 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 339 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GF-564-V. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 5 mei 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 5 mei 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 5 mei 2015 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €210 |
| FRIESLAND | €207 |
| DRENTHE | €207 |
| OVERIJSSEL | €199 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €212 |
| UTRECHT | €203 |
| NOORD HOLLAND | €199 |
| ZUID HOLLAND | €217 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €203 |
| LIMBURG | €204 |
Motor
| Fabrikant | DR.ING. H.C. F. PORSCHE AG |
| Motorinhoud | 3436 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 243 KW / 331 PK |
| Topsnelheid | 279 km/h |
| Motorcode | MA123D |
| Tankinhoud | 64 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 23 L |
| Geluidsniveau stationair | 98 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.4 L/100km (1:8.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.2 L/100km (1:12.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 190 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1450 kg |
| Massa ledig voertuig | 1350 kg |
| Toegestane max. massa | 1685 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.5 meter (2475 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4404 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1801 mm) |
| Hoogte | 1.3 meter (1262 mm) tot 1.3 meter (1282 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 280 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 mei 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Recente tenaamstellingen
| 22 juli 2021 | Huidige eigenaar, 1723 dagen in bezit |
| 11 juni 2021 | 41 dagen in bezit |
| 5 mei 2015 | 2229 dagen in bezit |
