AUDI Q5
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.156. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q5 (2014 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 18help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.156 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 8 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken GF-519-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 mei 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 mei 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 4 mei 2015 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | CNH |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 67 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 L/100km (1:17.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 149 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1935 kg |
| Massa ledig voertuig | 1835 kg |
| Toegestane max. massa | 2470 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2816 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (895 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (927 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4629 mm) tot 4.7 meter (4744 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) tot 1.9 meter (1934 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2089 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1617 mm) tot 1.7 meter (1665 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1560 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 mei 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 10 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 20 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 18 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 3 april 2025 | Huidige eigenaar, 401 dagen in bezit |
| 28 maart 2025 | 6 dagen in bezit |
| 17 januari 2019 | 2262 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 14 februari 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180084 |
| Omschrijving | Bij de stekkers van het airconditioningverwarmingselement kan door corrosie een verhoogde overgangsweerstand ontstaan. Hierdoor kan een thermische overbelasting ontstaan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Smeulschade of brand. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 903.873 (waarvan 6.331 in Nederland) |
Terugroepactie van 31 maart 2017
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP170193 |
| Omschrijving | Door een niet goed werkende afvoer bij het panoramadak, kan er vocht in het interieur komen. Hierdoor kunnen de drukaccumulators van de hoofdairbags aangetast worden waardoor corrosie ontstaat |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De drukaccumulators kunnen barsten waardoor de druk in de accumulator kan ontsnappen. Hierdoor kunnen de airbags niet meer geactiveerd worden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 125.438 (waarvan 2.024 in Nederland) |
