MERCEDES-BENZ GLK 350 CDI 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ GLK 350 CDI 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.152. de personenauto beschikt over een 265 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 232 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLK 350 CDI 4MATIC (2013 - 2016)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 6help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.152 |
| Vermogen | 195 KW / 265 PK |
| Koppel | 620 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken G-288-RP. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 januari 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 13 november 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 januari 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 13 november 2019 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €20.119Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type GLK 350 CDI 4MATIC is €12.488 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 195 KW / 266 PK |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Motorcode | 642835 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.3 L/100km (1:12.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 181 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1925 kg |
| Massa ledig voertuig | 1825 kg |
| Toegestane max. massa | 2500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2755 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4544 mm) tot 4.6 meter (4569 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1840 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1666 mm) tot 1.7 meter (1699 mm) |
| Draaicirkel | 11.65 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 450 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 22 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 januari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 13 november 2019 | Huidige eigenaar, 2369 dagen in bezit |
