MERCEDES-BENZ ML 300 CDI 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ ML 300 CDI 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €777.775. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
Merk | MERCEDES-BENZ |
Model | ML 300 CDI 4MATIC (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
Aantal in Nederland | 45help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
Inrichting | stationwagen |
Kleur | ZWART |
Nieuwprijs | €777.775 |
Vermogen | 150 KW / 204 PK |
Koppel | 500 Nm |
Acceleratie (0-100 km/h) | 9 seconden |
Brandstof | diesel |
Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
Verzekerd | Ja |
APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
Importcheck | Geïmporteerd |
Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2024 |
Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken G-235-JN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 januari 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 11 oktober 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
Eerste toelating wereldwijd | 11 januari 2011 |
Eerste toelating Nederland | 11 oktober 2019 |
Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €9.483Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type ML 300 CDI 4MATIC is €17.684 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
GRONINGEN | €772 |
FRIESLAND | €766 |
DRENTHE | €766 |
OVERIJSSEL | €748 |
FLEVOLAND | €751 |
GELDERLAND | €782 |
UTRECHT | €752 |
NOORD HOLLAND | €740 |
ZUID HOLLAND | €782 |
ZEELAND | €752 |
NOORD BRABANT | €753 |
LIMBURG | €755 |
Motor
Fabrikant | DAIMLER AG |
Motorinhoud | 2987 cm³ |
Aantal cylinders | 6 |
Vermogen | 150 KW / 204 PK |
Topsnelheid | 210 km/h |
Motorcode | 642820 |
Tankinhoud | 70 L |
Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
Brandstofverbruik stad | 10.9 L/100km (1:9.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.2 km verder |
Brandstofverbruik snelweg | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
Brandstofverbruik gecombineerd | 8.7 L/100km (1:11.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.5 km verder |
CO2 uitstoot | 230 g/km |
Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
Massa rijklaar | 2185 kg |
Massa ledig voertuig | 2085 kg |
Toegestane max. massa | 2910 kg |
Ruimte en afmetingen
Wielbasis | 2.9 meter (2915 mm) |
Lengte | 4.8 meter (4788 mm) tot 5.0 meter (5020 mm) |
Breedte | 1.9 meter (1911 mm) tot 2.0 meter (1952 mm) |
Hoogte | 1.8 meter (1765 mm) tot 1.9 meter (1884 mm) |
Draaicirkel | 11.8 M |
Inhoud kofferbak (minimaal) | 690 L |
Inhoud kofferbak (maximaal) | 2010 L |
Remmen
Remmen voor | Geventileerde schijven |
Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
Vervaldatum APK | 30 augustus 2025 |
Eerdere keuringen
Keuring van 30 augustus 2024
Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 28 augustus 2023
Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 augustus 2022
Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 27 oktober 2021
Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Aandachtspunt | 1x Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
Keuring van 26 oktober 2020
Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 11 oktober 2019
Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
17 augustus 2022 | Huidige eigenaar, 942 dagen in bezit |
11 maart 2022 | 159 dagen in bezit |
17 maart 2020 | 724 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 mei 2022
Status | Producent heeft herstel gemeld |
Referentienummer | MGP220195 |
Omschrijving | De remdrukversterker kan op de lasnaad doorroesten. Hierbij kan de verbinding met het rempedaal losraken. |
Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Uitvallen van de rembekrachtiging en het is mogelijk dat er niet meer geremd kan worden. |
Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
Aantal getroffen voertuigen | 248.855 (waarvan 6.986 in Nederland) |
Terugroepactie van 5 oktober 2021
Status | Producent heeft herstel gemeld |
Referentienummer | MGP210513 |
Omschrijving | Het drijfgas van de bestuurdersairbag is mogelijk door blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast. Hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren. |
Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de bestuurdersairbag kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Tevens is de beschermende functie van de airbag niet gegarandeerd. |
Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
Aantal getroffen voertuigen | 632.655 (waarvan 18.568 in Nederland) |