AUDI Q5
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.153. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q5 (2014 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 23help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.153 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 589 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2023 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken G-064-JF. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 6 oktober 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 30 september 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 6 oktober 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 30 september 2019 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €13.090Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type Q5 is €11.308 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | CNH |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 67 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 L/100km (1:17.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 149 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1925 kg |
| Massa ledig voertuig | 1825 kg |
| Toegestane max. massa | 2460 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2816 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (895 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (927 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4629 mm) tot 4.7 meter (4744 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) tot 1.9 meter (1934 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2089 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1617 mm) tot 1.7 meter (1665 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1560 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 oktober 2024 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remslang schuurt langs enig deel |
Keuring van 4 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 22 februari 2024 | Huidige eigenaar, 815 dagen in bezit |
| 7 december 2020 | 1172 dagen in bezit |
| 30 september 2019 | 434 dagen in bezit |
