MERCEDES-BENZ VITO TOURER
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ VITO TOURER personenauto en heeft een nieuwwaarde van €79.267. de personenauto beschikt over een 136 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 182 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO TOURER (2018 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 80help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €79.267 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Koppel | 330 Nm |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken G-040-PT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 juni 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 18 november 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 juni 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 18 november 2019 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €21.925Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type VITO TOURER is €21.040 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type VITO TOURER maar 3 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €700 |
| FRIESLAND | €694 |
| DRENTHE | €694 |
| OVERIJSSEL | €679 |
| FLEVOLAND | €683 |
| GELDERLAND | €704 |
| UTRECHT | €686 |
| NOORD HOLLAND | €679 |
| ZUID HOLLAND | €713 |
| ZEELAND | €683 |
| NOORD BRABANT | €686 |
| LIMBURG | €689 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Motorcode | 651 |
| Tankinhoud | 57 L |
| Hoeveelheid motorolie | 10.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 174 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AD |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2037 kg |
| Massa ledig voertuig | 1937 kg |
| Toegestane max. massa | 3100 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.4 meter (3430 mm) |
| Lengte | 5.4 meter (5370 mm) tot 5.5 meter (5461 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1928 mm) |
| Hoogte | 1.9 meter (1878 mm) tot 2.0 meter (1965 mm) |
| Draaicirkel | 13.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 1390 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 19 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 7 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 22 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
Keuring van 19 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 23 december 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 31 december 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 november 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 april 2023 | Huidige eigenaar, 1105 dagen in bezit |
| 12 januari 2023 | 85 dagen in bezit |
| 18 november 2019 | 1151 dagen in bezit |
