VOLVO XC90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.189. de personenauto beschikt over een 185 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 190 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 (2006 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 212help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.189 |
| Vermogen | 136 KW / 185 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 2108 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 98-TT-SX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 januari 2007 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 januari 2007 |
| Eerste toelating Nederland | 26 januari 2007 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €745 |
| FRIESLAND | €739 |
| DRENTHE | €739 |
| OVERIJSSEL | €723 |
| FLEVOLAND | €727 |
| GELDERLAND | €749 |
| UTRECHT | €729 |
| NOORD HOLLAND | €722 |
| ZUID HOLLAND | €759 |
| ZEELAND | €726 |
| NOORD BRABANT | €730 |
| LIMBURG | €733 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION (NL) |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 136 KW / 185 PK |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Motorcode | D5244T4 |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9 L/100km (1:11.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 239 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2144 kg |
| Massa ledig voertuig | 2044 kg |
| Toegestane max. massa | 2750 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2857 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4807 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1909 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1743 mm) tot 1.8 meter (1781 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 juli 2020 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Keuring van 15 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Recente tenaamstellingen
| 10 augustus 2020 | Huidige eigenaar, 2098 dagen in bezit |
