BMW 5ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 5ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.114. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 2497 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 223 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 5ER REIHE (2006 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 48help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €59.114 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 868 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2023 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 98-TP-ZF. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 3 januari 2007 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 3 januari 2007 |
| Eerste toelating Nederland | 3 januari 2007 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2497 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Motorcode | 256D2 |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.8 L/100km (1:9.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 211 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1670 kg |
| Massa ledig voertuig | 1570 kg |
| Toegestane max. massa | 2155 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2888 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4841 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1846 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1468 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 29 november 2023 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 5 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 november 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 4 oktober 2023 | Huidige eigenaar, 924 dagen in bezit |
| 30 juni 2020 | 1191 dagen in bezit |
