AUDI A4 CABRIOLET
Dit kenteken behoort tot een AUDI A4 CABRIOLET personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.207. de personenauto beschikt over een 256 PK sterke 3123 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A4 CABRIOLET (2007 - 2011)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.207 |
| Vermogen | 188 KW / 256 PK |
| Koppel | 330 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.8 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 97-ZN-XF. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 8 april 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 8 april 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 8 april 2008 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 3123 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 188 KW / 256 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | AUK |
| Tankinhoud | 63 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.2 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12 L |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 16.2 L/100km (1:6.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.1 L/100km (1:12.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11 L/100km (1:9.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 262 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1770 kg |
| Massa ledig voertuig | 1670 kg |
| Toegestane max. massa | 2175 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2657 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4574 mm) tot 4.7 meter (4665 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1774 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1391 mm) |
| Draaicirkel | 11.1 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 246 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 315 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 16 juli 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 16 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 5 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
Keuring van 14 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 24 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Remlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 30 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 mei 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 15 mei 2025 | Huidige eigenaar, 362 dagen in bezit |
| 1 juni 2024 | 348 dagen in bezit |
| 5 mei 2020 | 1488 dagen in bezit |
