LEXUS GS300
Dit kenteken behoort tot een LEXUS GS300 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.171. de personenauto beschikt over een 249 PK sterke 2995 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 240 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LEXUS |
| Model | GS300 (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 252help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | PAARS |
| Nieuwprijs | €72.171 |
| Vermogen | 183 KW / 249 PK |
| Koppel | 310 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig is niet (meer) APK plichtig |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 96-TD-FD. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 augustus 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 augustus 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 1 augustus 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA |
| Motorinhoud | 2995 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 183 KW / 249 PK |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Motorcode | 3GR-FSE |
| Tankinhoud | 71 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.3 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.8 L/100km (1:10.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 232 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig voertuig | 1595 kg |
| Toegestane max. massa | 2125 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2850 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4825 mm) tot 4.9 meter (4920 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1820 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1430 mm) |
| Draaicirkel | 11.2 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 430 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Recente tenaamstellingen
| 23 december 2015 | Huidige eigenaar, 3802 dagen in bezit |
