MERCEDES-BENZ ML 280 CDI
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ ML 280 CDI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.205. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 205 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 10.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ML 280 CDI (2005 - 2011)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 109help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.205 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 440 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 2648 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 96-SH-PS. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 januari 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 januari 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 12 januari 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Motorcode | 642940 |
| Tankinhoud | 95 L |
| Hoeveelheid motorolie | 9 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.4 L/100km (1:10.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 249 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2185 kg |
| Massa ledig voertuig | 2085 kg |
| Toegestane max. massa | 2830 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2915 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4780 mm) tot 4.9 meter (4870 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1900 mm) tot 2.0 meter (1960 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1735 mm) tot 1.9 meter (1885 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 551 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 2050 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 14 februari 2019 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 22 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 20 april 2016 | Huidige eigenaar, 3678 dagen in bezit |
