VOLVO XC70
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC70 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 2401 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 195 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC70 (2004 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 216help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 2358 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 94-RF-LD. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 maart 2005 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 maart 2005 |
| Eerste toelating Nederland | 18 maart 2005 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION (NL) |
| Motorinhoud | 2401 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Motorcode | D5244T |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.4 L/100km (1:11.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 223 g/km |
| Milieuklasse | EURO 3 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1777 kg |
| Massa ledig voertuig | 1677 kg |
| Toegestane max. massa | 2220 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2763 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4760 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1860 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1528 mm) tot 1.6 meter (1562 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 november 2019 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 3 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 19 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 5 oktober 2017
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt | 1x Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Recente tenaamstellingen
| 21 maart 2019 | Huidige eigenaar, 2606 dagen in bezit |
